Jdi na obsah Jdi na menu
 

CAS 20, T-815

CAS 20/4000/240 S3Z, T-815

 

 

Jedná se o CAS 20 postavenou na podvozku Tatra Terrno T815 4x4

Je poháněna osmiválcovým naftovým motorem o výkonu 300kW/1800 min-1 .
Kompletní nástavba je vyrobená z hliníkových profilů firmou THZ Slatiňany v roce 2007.

Úložné prostory jsou za čtyřmi roletami a na střeše nástavby.

Nerezová nádrž na vodu má objem 4000 litrů a nádrž na pěnidlo 240 litrů.

Čerpadlo je vyrobeno firmou ZIEGLER s nízkotlakým stupněm o jmenovitý průtoku vody 2000 l/min při 0,8 MPa a vysokotlakým stupněm o jmenovitém průtoku vody 250 l/min při 4 MPa + naviják s 60 m vysokotlaké hadice.
Výstražné zařízení na střeše je značky Tesla, na přední masce kabiny řidiče jsou LED světla modré barvy. V zadní části nástavby zábleskový maják modré barvy a dvě oranžová výstražná světla.

Dále má vozidlo vlastní teleskopický osvětlovací stožár o výšce 4640 cm se čtyřmi halogeny o výkonu celkem 2000 W .

 

Vozidlo je vybaveno

radiostanicemi, naváděcím systémem a informační podporou v tabletu. Dále dýchací přístroje, plovoucí, kalová čerpadla, elektrocentrála, motorová a rozbrušovací pila, nastavovací žebříky, přetlakový ventilátor, vysavač na nebezpečný hmyz, žáruvzdorné a protichemické obleky, hadice, proudnice, naviják s 60 m vysokotlaké hadice, sorbenty, křísící přístroj, záchranářská brašna, různé druhy nářadí a spousta dalšího vybavení